یدالله کابلی خوانساری***yadollah kaboli khansari

هندبال انتخابی المپیک در ریو / فردا ، قطر - ایران

هندبال انتخابی المپیک در ریو / فردا ، قطر - ایران    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۲:۰۶ PM


مسابقات هندبال انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ چهارشنبه با سومین پیروزی تیم های ملی ایران و قطر در دوحه پیگیری شد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ در این رقابت ها که تا 6 آذر ادامه می باید ، 11 تیم برتر آسیا در دو گروه رقابت می کنند.در نهایت تیم قهرمان به طور مستقیم مجوز حضور در المپیک را کسب می کند و تیم‌هاى دوم و سوم به مرحله نهایى انتخابى المپیک برای کسب سهمیه این بازی‌ها با تیم‌هاى دوم و سوم قاره‌هاى اروپا ، آفریقا و ‌آمریکا رقابت خواهد کرد.

** نتایج و برنامه مسابقات به این شرح است :

* گروه یک :

- پنجشنبه 28 آبان:

بحرین - عراق

استرالیا - کره جنوبی

چین استراحت می کند.

- در گروه یک تیم های بحرین ، عراق ، کره جنوبی و چین با 2 امتیاز اول تا چهارم هستند و استرالیا بدون امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

* گروه دو :

ایران 31 - 27 ژاپن

- تیم ایران پیش از این 39 - 31 عمان و 33 - 18 ازبکستان را شکست داد.

قطر 29 - 23 عربستان

عمان 39 - 33 ازبکستان

- برنامه - جمعه 29 آبان :

ژاپن - عمان

عربستان - ازبکستان

ایران - قطر (ساعت: 19:30 - سالن الدحیل)

- تیم های قطر (تفاضل 63+) و ایران (27+) با 6 امتیاز اول و دوم هستند و تیم های عمان ، عربستان و ژاپن با 2 امتیاز سوم تا پنجم هستند.تیم ازبکستان نیز بدون امتیاز در رده ششم قرار دارد.

- برنامه سایر دیدارهای تیم ایران به این شرح است :

ایران - عربستان (یکشنبه 1 آذر - ساعت : 19:30)

- بر طبق قوانین مسابقات ملاک رده بندی در گروه ها به ترتیب ، امتیاز ، امتیاز دیدارهای تیم های مقابل ، تفاضل گل تیم های مقابل ، تعداد گل زده تیم ها و تفاضل گل است.

تا کنون علاوه بر تیم هندبال برزیل - میزبان مسابقات ، تیم های فرانسه (قهرمان جهان) و آرژانتین (قهرمان بازی های پان امریکن) به المپیک ریو راه یافته اند.
____________________________
پنتاگون : هماهنگی با روسیه علیه داعش    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۲:۲۳ PM


سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت هماهنگی هایی میان نیروهای روسیه و نیروهای ائتلاف علیه داعش در انجام حملات علیه این گروه در سوریه شروع شده است.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت دفاع آمریکا، ژنرال «استیو وارن» سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مقیم بغداد در کنفرانس خبری که از طریق ویدئوکنفرانس با خبرنگاران صحبت می کرد گفت در ابتدا با قربانیان حملات تروریستی اخیر در پاریس ابراز همدردی می کنم.

وی گفت ما هم در بغداد این حملات و تاثیرات آنها را احساس کردیم. وی گفت ما در هفته گذشته در رقه سوریه شماری از مراکز فرماندهی، آموزشی و نگهداری تسلیحات گروه داعش را هدف قرار دادیم و تخریب کردیم. از روز شنبه فرانسه هم حملات بیشماری را در رقه علیه گروه داعش انجام داده است. فرانسه یکی از اعضای قدرتمند ائتلاف ما علیه داعش و یکی از اعضای قدرتمند «عملیات عزم راسخ» در عراق و سوریه است. فرانسوی ها اولین همپیمانان ما در ناتو بودند که در ماه سپتامبر در عراق حمله هوایی انجام دادند و فرانسه حدود دوازده درصد از حملات غیرآمریکایی را در عراق و سوریه علیه گروه داعش انجام داده است.

در حال حاضر حدود دویست و چهل نظامی فرانسوی در کنار نیروهای آمریکایی در عراق مستقر هستند و در بخش های آموزشی، ارائه مشاوره های نظامی و حمایتی را این کشور ایفا می کنند. در نهایت این که معتقد هستیم استقرار ناو هواپیمابر «شارل دوگل » باعث خواهد شد بر توان ائتلاف برای انجام حملات هوایی علیه عراق به شکل چشمگیری افزوده شود.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در عراق گفت در حال حاضر عملیات «موج بزرگ دو» در دره رودخانه فرات در سوریه همچنان ادامه دارد. صبح روز یکشنبه در منطقه ابوکمال ما صد و شانزده تانکر متعلق به گروه داعش را منهدم کردیم و معتقدم هستیم این اقدام باعث خواهد شد از توانایی گروه داعش برای فروش نفت سرقتی کاسته شود. این اولین بار است که تانکرها نفتکش متعلق به گروه داعش را هدف قرار می دهیم. ما با هدف کاهش تلفات غیرنظامیان در این حمله، چهل و پنج دقیقه قبل از شروع حمله هوایی با توزیع بیانیه هایی به مردم غیرنظامی درباره انجام این حملات هشدار دادیم و از رانندگان این کامیون ها درخواست کردیم که کامیون های شان را ترک کنند چون منهدم خواهند شد.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت در روز چهاردهم نوامبر نیروهای دمکراتیک سوریه شهر «الحول» را آزاد کردند. این شهر برای مدت نه ماه در کنترل نیروهای گروه داعش بود. در عملیات آزادسازی شهر الحول همچنین دویست روستا هم آزاد شدند. در عملیات دو هفته ای برای آزادسازی شهر الحول نیروهای دمکراتیک سوریه با حمایت نیروهای ائتلاف بین المللی، حدود هفتصد و سی کیلومتر مربع از خاک این کشور را آزاد کردند. ما در عملیات آزادسازی الحول هفتاد و نه حمله هوایی انجام دادیم و در این حملات حدود سیصد نیروی گروه داعش کشته شدند و صد و پنجاه مرکز وابسته به آن هم هدف قرار گرفتند.

در پانزدهم نوامبر هم نیروهای مخالف سوریه که توسط ائتلاف آموزش دیده اند در منطقه «التام » حمله ای را علیه مواضع داعش شروع کردند که اولین عملیات از این نوع در مناطق جنوبی سوریه بود و در این عملیات پنج ساختمان در اختیار گروه داعش تخریب شدند و بخشی از تسلیحات این گروه تخریب شدند.

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا همچنین گفت در عراق هم ما همچنان به حملات خود در منطقه دره رودخانه دجله ادامه می دهیم که شامل بیجی، موصل و حویجه است. ما از پانزدهم اکتبر تاکنون حدود صد و پنج حمله هوایی در این منطقه انجام داده ایم. در مناطق اطراف سنجار هم نیروهای ائتلاف بیش از دویست و نود حمله هوایی انجام داده اند.

نیروهای پیشمرگ کُرد موفق شدند شهر سنجار را آزاد کنند و به عملیات پاکسازی منطقه ادامه می دهند. همچنین در مناطق رمادی، فلوجه و ابوحیات ما حدود صد و نود حمله هوایی انجام داده ایم. هدف ما در این مناطق تقویت نیروهای زمینی بومی و توانمندسازی این نیروها برای انجام حملات زمینی و در نهایت انجام حملات هوایی برای حمایت از این حملات زمینی است. در حال حاضر سیستمی برای ارتباط روسیه و اعضای ائتلاف ایجاد شده است تا هر کدام قبل از انجام حمله هوایی طرف های دیگر را مطلع کند تا از تنش های احتمالی کاسته شود. روسیه هم در روزهای اخیر قبل از حمله به رقه این موضوع را به ما اطلاع داد و ما هم آن را تایید کردیم.

____________________________


آدمیانی که با دیگران رو راست نیستند ، با خود نیز ، بدین گونه اند .  حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

گردن کشان ، خیلی زود ، برده آدمهای بد کردار می گردند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، رایزنی و مشورت با ریش سپیدان را فراموش نمی کند .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

مردانی که همواره از جایگاه و هنجار زنان پشتیبانی می کنند ، خود بیشتر از دیگران به نهاد زن می تازند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

ناتوان ترین آدمیان ، آنانی هستند که نیروی بدنی خویش را به رخ دیگران می کشند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

کسی که بدگویی می کند ، خواری را به جان می خرد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

ارزش بستگان خود را بدانیم و یاورشان باشیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


کوشش کنیم ، زندگی زناشویی آشنایان و بستگانمان ، از هم گسیخته نشود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

خودخواه ترین آدمیان، آنانی هستند که چشمان خود را بر سرنوشت هم میهنانشان بسته اند. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

دلدادگی به میهن، نشان پاکی روان آدمیست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

روزی که میهن و کشور خویش را از یاد ببریم ، امنیت خود را از دست داده ایم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

هنرمندان ، شاعران و نویسندگان افسرده و غمگین ، دروازه های شکست را بر روی سرزمین خویش ، باز می کنند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

سیاستمدار ناتوان ، کارش هرز نیروهاست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

با بازگویی رخدادهای بد زندگی ، خویش را نیازاریم .    حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اساتید دانشگاه ها و آموزگاران باید تولید کننده داده های درست در اینترنت باشند هنگامی که آنها اینترنت را به هیچ می گیرند خود به خود داده های فضای مجازی هر روز بیشتر از پیش به پلشتی و کم باری دچار می شوند باید اساتید را وادار نمود آنچه را می دانند در اختیار همگان قرار دهند دانش باید در هر سرزمینی به تندی گسترش یابد و جای خموشی و این پا و آن پا کردن نیست.

مردی که همسرش را به درشتی بیرون می کند، به اشک به دنبالش خواهد دوید.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

مهر خویش را ، از همسایگان دریغ نکنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

آدمیان تنها با مهر ، به یکدیگر گره می خورند.حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

میدان پیمان های گسسته، همچون مردابی دهشتناک است، که باید از آن گریخت .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

جهان دوست داشتنی است همانگونه که ما دوست داشتنی هستیم . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی، زاده می شوند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

اگر می خواهی به بهترین گونه زندگی کنی، کافیست که همواره کوشش کنی خوب باشی. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)
 
آدم های شاد، در کمین جشن و بزم نیستند، آنها خود شادی آفرینند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوفنظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher